3 דרכים מגניבות לחגוג ימי הולדת לזאטוטים

חגיגת יום הולדת היא סיבה טובה למסיבה, וכשמדובר במסיבת יום הולדת של זאטוטים בני 3 – 6, חגיגת יום הולדת יכולה ללבוש פנים רבות. בעזרת מעט השקעה ותשומת לב, תוכלו לארגן לילדכם חוויית יום הולדת מגניבה, שתהיה מהנה וייחודית, ובה גם הילדים וגם ההורים ייהנו, ויצאו נלהבים, שמחים וטובי לב. לטובת ההורים הצעירים, שמבקשים לארגן לילדיהם יום הולדת מגניב במיוחד, הבאנו שלוש הצעות נבחרות.

 

יום הולדת על פי נושא

 

יום הולדת המוקדש לסיפור, דמות, או סצנה מיוחדים שאהובים על הילד הוא הזמנה לחגיגה של דמיון והנאה. יום הולדת עם נושא מאפשר לכם להעניק לילדכם וחבריו חוויה קסומה של משחק והנאה, בעזרת קצת דמיון, מעט השקעה, והכנת תפאורה ואביזרים מתאימים.

  • אביזרים – רטיות ובנדנות לשודדי ים, כנפיים, שרביטים וכתרים לפיות, פרפרים, ונסיכות, רעמות, אוזניים וזנבות לחיות ג’ונגל, גלימות ומסיכות לגיבורי על, ועוד, כיד הדמיון, ועל פי הנושא הנבחר.
  • תפאורה – מפות שולחן, מפיות וכלי אוכל מתאימים לנושא, כרזות מתאימות, תיבת אוצר לפיראטים, פרחים גדולים ונצנצים שמפזרים באוויר לפיות ופרפרים, הרבה ירוק לג’ונגל, וכן הלאה.
  • פעילות – בחרו פעילות שמתאימה לנושא יום ההולדת, חפש את המטמון, פינות יצירה, מסלול מכשולים, פינות תחפושות, דפי צביעה, קישוט עוגות במאפיינים וצבעים הקשורים לנושא, וכן הלאה.

לחגיגת יום הולדת עם נושא שני יתרונות עיקריים. היא בדרך כלל לא יקרה מדי, והיא נותנת ביטוי לטעמו ואופיו של הזאטוט – שניים במחיר אחד.

 

מתנפחים

 

מתקנים מתנפחים הם חגיגה מושלמת עבור ילדים צעירים, קיימות חברות שעיסוקן השכרת מתנפחים לאירועים, ותמצאו מגוון רחב של מתקנים לכל הגילאים. אם אתם הולכים על יום הולדת שעיקרו מתקנים מתנפחים, בחרו לפחות שלושה מתקנים שונים, שיתאימו לכל הגילאים של הילדים המוזמנים. אם המתנפח הוא תוספת לחגיגה, ניתן להסתפק במתקן אחד, קשור לנושא החגיגה. יום הולדת של מתקנים מתנפחים הוא חגיגה מסעירה עבור הקטנטנים, ועבורכם ההורים זו הזדמנות ליהנות ולהירגע, שכן הקמת המתנפחים, הפעלתם, השגחה על פעילות ובטיחות הילדים, וקיפול המתקנים בסוף האירוע – כל אלו באחריות החברה המשכירה.

 

יום הולדת מקפיץ

 

אחד הטרנדים הלוהטים של בילוי הפנאי בקרב ילדים ונוער הוא קפיצה במתקני הטרמפולינות באחד מן הפארקים של Ijump, ואכן, מתחמי הקפיצה של  Ijump מציעים לזאטוטים ימי הולדת מיוחדים במינם. בכל פארק של החברה קיים מתחם ייעודי עבור בני 3 – 6, בו הקטנטנים יכולים להשתעשע בטרמפולינות, מקפצות, מגלשות, בריכות ספוגים, ועוד הפתעות שניתן למצוא רק ב Ijump. הילדים משתעשעים תחת עינם הבוחנת של מדריכים המשגיחים על בטיחותם, וההורים פנויים ליהנות מקפה ומאפה בקפיטריה, או משיחת רעים, כך ללא מאמץ, ובעלות נמוכה יחסית, ילדכם יזכה ליום הולדת מגניב במיוחד, שייזכר לזמן רב.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *