3 דרכים לצלם את חווית הקפיצה שלי

מתחמי iJump הם אחד הטרנדים הבולטים בתחום פעילות הפנאי לבני נוער לילדים ולמבוגרים פעילות ספורט כיפית ומהנה. קבוצות ומשפחות רבות כבר נהנו מהחוויה המקפיצה. בעידן המדיה והרשתות החברתיות, רבים מבקשים לתפוס ולפרסם ברבים את רגעי ההנאה שלהם. מצאנו עבורכם 3 דרכים מהנות לצלם את חווית הקפיצה האישית שלכם: אחת אקסטרימית, אחת נוסטלגית ואחת עדכנית ומחוברת. תמהיל מאוזן, שיאפשר לכל אחד למצוא את הדרך הטובה עבורו.

מצלמת אקסטרים

מצלמות אקסטרים מאפשרות לכם לצלם את עצמכם ואת חבריכם תוך כדי הפעילות. קיים מגוון רחב של מצלמות, ומתוכו תוכלו לבחור את המצלמה המתאימה לכם ביותר. שימו דגש על עמידות המצלמה, על איכות הצילומים ועל אחריות יצרן. מומלץ לא להתפשר על איכות בשל המחיר, שכן מצלמה איכותית תשרת אתכם לאורך שנים רבות של טיולים, קפיצות, ספורט וחוויות. שימו לב לכך שמצלמות אקסטרים לא תמיד יכולות לצלם תמונות, אלא רק סרטונים, ובחרו את המצלמה שמבצעת את מה שאתם צריכים.

שובה של מצלמת הפולארויד

זוכרים את המצלמות שהיו מדפיסות תמונות על המקום? הן זוכות לעדנה מחודשת, בעיצובים עדכניים ועם טכנולוגיות חדשניות. בעידן שלנו כבר כמעט לא מדפיסים תמונות, ואף על פי שהטלפונים שלנו מלאים תמונות, אין אלבומים ממשיים שניתן לדפדף בהם. מצלמות הפולארויד  משאירות לכם תמונות מודפסות, שכל שעליכם לעשות הוא לסדרן באלבום. זוהי דרך טובה לוודא שאכן תצפו בתמונות המתארות את חווית הקפיצה שלכם גם בעוד 5 שנים. קיימים דגמים שונים באיכות משתנה – וודאו שאתם קונים דגם איכותי.

צילום בעזרת הטלפון

אם אתם, כמו רוב האנשים היום, משתמשים בסלולארי שלכם על מנת לצלם, תוכלו לשדרג את איכות התמונות בעזרת אפליקציות צילום ועריכה שונות. בנוסף לכך, היתרון הגדול בצילום בעזרת הטלפון הסלולארי הוא אפשרויות השיתוף הרבות שעומדות לרשותכם. תוכלו לשתף את התמונות דרך אחת מאפליקציות שיתוף התמונות כמו אינסטגרם או סנאפצ’ט, באמצעות רשתות חברתיות כמו פייסבוק או פינטרסט או דרך וואטסאפ. כמו כן, תוכלו ליצור אלבום תמונות שיתופי ברשת, בו יוכלו מכריכם לצפות דרך המחשב או הטלפון הסלולארי שלהם.

אלבום תמונות וירטואלי

שמירת אינספור תמונות בתיקיות שונות בטלפון או במחשב תופסת נפח אחסון נרחב והופכת את הצפייה בתמונות לפעולה מסורבלת ולא נוחה. שמירת אלבומי תמונות ברשת מחוץ למכשיר הטלפון או למחשב הופכת את התמונות לאלבומים בהם תוכלו לצפות בכל פעם שתחפצו. אלבומי תמונות גדולים ברשת הם פתרון אידיאלי לאחסון ולשיתוף התמונות, הן מבחינת נפח הקבצים והן מבחינת קלות השיתוף והזמינות של האלבומים.

לסיכום

את חווית הקפיצה שלכם ב- iJump תוכלו לצלם ולתעד בדרכים שונות. הנוסטלגיים מביניכם ייהנו משובה של מצלמת הפולארויד, והמעודכנים אוהבי הטכנולוגיה ישמחו לשתף אלבומי תמונות ברשת, בהם יוכלו מכריהם לצפות. האפשרויות מגוונות, לרבות צילומים בתלת ממד וכדומה, וכל אחד יכול לבחור את הדרך המתאימה עבורו, והעיקר שתקפצו ותיהנו.