רעיונות לבת מצווה מיוחדת

בת המצווה של בתכם מתקרבת? אתם רוצים להכין משהו מיוחד, שונה מפתיע? מחפשים אטרקציה ליום הולדת 12?בוודאי גם בתכם רוצה ליהנות מיום שהיא לא תשכח. ההחלטה כיצד לחגוג בת מצווה היא אישית ואין במסורת כללים מיוחדים או חד משמעיים לכך (עם זאת, לעתים במשפחות ישנה מסורת העוברת בין דורות). בין חגיגות בת המצווה אפשר לראות את אלה שהחליטו להזמין את כל האורחים, כולל משפחה, חברים וחברי הכיתה של החוגגת אל אולם, ולעומתם קיימים אלה שבוחרים להפריד בין כל אלה. כמובן, גודל האירוע משתנה בין המשפחות ויש שיבחרו לציין את היום המיוחד באירוע קטן וללא משתתפים רבים.

המשותף לכולם ובוודאי גם לכם, הוא הרצון ליצור חגיגת בת מצווה מיוחדת, כזו שהבת שלכם לא תשכח ושהחיוך לא ירד מפניה לאורך כל היום.

שלבו הופעת ריקוד באירוע שלכם

אם בתכם נמשכת לעולם הריקוד ואתם מוכנים להפיק הופעה בלתי נשכחת, הופעת ריקוד מול כל האורחים תוכל להיות רעיון שיהפוך את בת המצווה למיוחדת. כדי להוציא את הרעיון הזה אל הפועל תצטרכו להיות פתוחים לאפשרות המרגשת, להתאמן מראש ואם יש צורך – גם להיעזר באיש מקצוע אשר יבצע עבורכם את הכוראוגרפיה ויעזור לכם ללמוד את הצעדים. מבחינת השיר, בעלת האירוע ואתם תוכלו לבחור כל שיר שאהוב עליה ועליכם.

הכינו לחברות של בתכם אירוע מיוחד

בין אם התכנון שלכם הוא להזמין את כל החברות של בתכם אל אירוע בת המצווה ובין אם לא, תוכלו להכין עבורן סדנה מיוחדת. אם תרצו בכך, תוכלו להזמין ליום האירוע מאפרת שתלמד אותן כיצד להתאפר (והן גם יגיעו מוכנות לאירוע עצמו) וכן להזמין כל אשת מקצוע שנראית לכם מתאימה. כמובן, סדנא שכזו תתאים גם לאירוע נפרד אם ברצונכם לעשות אירוע למשפחה ולחברים.

בחרו מקום שישאיר חוויה בלתי נשכחת

לעתים, כל מה שאתם צריכים כדי ליצור בת מצווה מיוחדת ובלתי נשכחת הוא מקום מתאים לכך. אם הבת שלכם אנרגטית, חייכנית ורוצה לבלות עם חבריה בדרך מהנה, מצחיקה ומיוחדת, אתם צריכים לחשוב על המקום האידאלי. מקום כזה יכול להיות פארק הטרמפולינות iJump, המציע הפקה שלמה לאירוע שלכם, כולל הגשת אוכל ומוזיקה שגם בתכם תוכל לבחור שירים אהובים עליה. באירוע המיוחד שלכם תוכלו לשלב רעיונות שונים ומגוונים, כשמרכז החגיגה הוא הליכה על קירות, זינוק לבריכת ספוגים והטבעת כדור לסל מגובה רב – הכל תוך קפיצה נמרצת על הטרמפולינות במקום.

הכניסו משמעות ייחודית משלכם

אירוע בת המצווה אמנם מתרכז ביום אחד, אך הוא יכול להיות סיכום ורגע שיא של חוויה שתעברו עם בתכם. כיוון שהמסורת אינה קובעת כיצד לציין את היום, אתם יכולים לחשוב על רעיונות משלכם: לנסוע למקום מיוחד, להתנדב יחד וכך ללמוד על נתינה ועל גדילה, לבצע מחקר על מישהו במשפחתכם ואפילו לערוך טקס קטן משלכם ביום האירוע. טקס מסוג זה יוכל להתקיים בכל מקום בו תחגגו, בין אם האירוע נערך באולם, במסעדה, בטבע או בפארק טרמפולינות. זוהי ללא ספק דרך מיוחדת ושונה לחגוג יום הולדת 12- לחגוג בת מצווה בסטייל.