רעיונות לבר מצווה מיוחד

בר המצווה מסמל את המעבר בין הילדות לגיל הנעורים. הילד שלכם, אותו אתם ממשיכים לעטוף בחום, הופך מיום ליום להיות עצמאי יותר ובעל דעות משלו. כמותו, ילדים רבים בני גילו ורבים ממשפחתו ציינו את בר המצווה בעלייה לתורה ובאירוע זה או אחר.

אם אינכם נמשכים אל האירועים הרגילים באולם ואינכם מעוניינים להסתפק רק בעלייה לתורה, זה הזמן שלכם לחפש רעיונות לבר מצווה מיוחד. ריכזנו עבורכם מספר רעיונות שגם אתם תוכלו ליישם כדי להפוך את היום של בנכם למיוחד ולבלתי נשכח.

הפיקו בר מצווה בכותל

הכותל המערבי הוא מקום מיוחד ומתאים לאירועי עליה לתורה גם עבור אנשים שאינם מגיעים מבית דתי. אם אתם רוצים שבנכם יתחבר אל השורשים, זה המקום לבצע את העלייה לתורה. באפשרותכם לבצע במקום רק חלק מבר המצווה ולהשאיר את החגיגה למקום ולזמן אחר. מבחינת התחושה האישית, בנים רבים (שרק הפכו לנערים) מעידים על כך שהמקום עורר בהם רגש רב ותרם ליום המיוחד שלהם.

הפכו את האורחים למעורבים באירוע

במהלך האירוע שלכם אתם יכולים לשלב את האורחים על ידי ניהול משחק כמו טריוויה ובינגו שכל כולו סובב סביב בנכם החוגג את בר המצווה. בדרך זו האורחים ילמדו עוד דברים עליו וירגישו שהם חלק בלתי נפרד מהאירוע שלכם. את המשחקים השונים תוכלו להכין בעצמכם או להיעזר במנחה המתמחה בכך, שילמד עליכם ועל בנכם, יכין את המשחק שתבקשו ויפעיל את האורחים באירוע עצמו.

בחרו במקום ייחודי ומפתיע לחגוג בו

המקום בו נערך האירוע הוא משמעותי ובכוחו להפוך את בר המצווה מעוד אירוע שרבים כבר חוו במקומות אחרים לחוויה מיוחדת במינה. רצוי שהמקום עצמו יהיה שונה ויציע שלל פעילויות לבנכם ולחבריו. פארק הטרמפולינות iJump יכול להיות המקום המושלם לחגוג בו את המעבר מגיל הילדות לנעורים – הוא יתאים לחבריו של ילדכם וגם למשפחה שתרצו להזמין כדי לציין את האירוע. במקום תקבלו שירות מלא כולל אוכל, מוזיקה וכמובן, כל המתקנים הייחודיים והמקפיצים יהיו פתוחים לרשותכם ולרשות האורחים. בפארק יוכל הנער החוגג להטביע “סלאם דאנק” כמו כדורסלן גבוה במיוחד, לטייל על הקירות כמו הרפתקן פארקור נועז, לצלול לתוך בריכת ספוגים ולהוציא אנרגיה בקפיצות אנרגטיות על הטרמפולינה. הוא והחברים יזכרו את היום הזה עוד הרבה זמן.

צאו לטייל עם החברים והמשפחה

אם אתם מרגישים מחוברים לארץ ורוצים להביע זאת ביום המיוחד של ילדכם, טיול רגלי יוכל להתאים לכם. אל הטיול אתם יכולים לצאת עם המשפחה, החברים ובני הכיתה של ילדכם וכדי להפוך אותו למיוחד יותר תוכלו לשכור שירותי הדרכה של מדריך מקצועי, שגם יעזור לכם בהכנת המסלול ויחשוב על רעיונות שיהפכו את הטיול למשמעותי עבור כולם. כמו כן, תוכלו לבחור לשלב אטרקציה כמו סנפלינג.

תנו לילדכם להשתתף בחוויה

אחד הדברים החשובים שיכולים להפוך את בר המצווה למיוחד הוא לשתף את בנכם ולתת לו להביע את רצונותיו ואת חלומותיו. יכול להיות שבזמן שאתם חושבים שהוא רוצה לחגוג בר מצווה באולם, הוא בעצם מעדיף לבלות עם החברים במקום הכי כיפי ומהנה. שיתוף בהכנה יכול לגבש אתכם יחד ולהגשים חלומות שישאירו זיכרון לתמיד.
זיכרו כי אין כמו ההוויי המשפחתי לסיכום של בר מצווה מיוחד ומוצלח. יום כיף משפחתי יכול לגבש ולאחד את כל בני המשפחה בחוויה מיוחדת ובלתי נשכחת שתיזכר לעוד שנים רבות.