קפיצה על טרמפולינה – שילוב ספורט עם הנאה

פארק הטרמפולינות אייג’אמפ מציע לילדים נוער ומבוגרים פעילות ספורטיבית מגוונת ומהנה, התורמת לבריאות הגוף והנפש. בפארק שלל טרמפולינות בטיחותיות, בעזרתן מוזמנים הילדים לקפוץ הכי גבוה שאפשר, לרחף, לבצע תרגילי אקרובאטיקה שונים, ולשלב הנאה מרובה עם פעילות ספורטיבית נמרצת. כיום פועלים בארץ 5 סניפים, בקריות, בבאר שבע, בתל אביב, בפתח תקווה ובמטולה, ובעתיד הקרוב יפתחו סניפים חדשים בכרמיאל, אילת, ראשון לציון ונתניה.

פעילויות לכל המשפחה

 

באייג’אמפ מעוניינים להבטיח שכל בני המשפחה ייהנו, מיום כיף משפחתי שכולו חוויה מהנה. לכן המתחמים תוכננו בצורה כזו שכולם יהנו במתחם ואף אחד לא יצא מהם מאוכזב. ההורים יכולים ליהנות משירותי המזנון , תוך כדי צפייה בילדיהם משתעשעים וחוגגים. עבור הקטנטנים תמצאו בכל סניף מתחם מיוחד לגילאי 3-6, הכולל בריכות ספוגים, ומתקני קפיצה מיוחדים המיועדים לילדים צעירים. והגדולים יותר ייהנו ממגוון מתחמי קפיצה מרגשים ומסעירים, מקירות טיפוס, ומתקנים מלהיבים נוספים.

לגעת בשמיים

 

חוויית הקפיצה בטרמפולינה ממלאת את הקופץ שמחה ואושר, תחושת הריחוף משחררת ומלהיבה, ופתאום הילד מגלה שהוא יכול לבצע פעלולים שמעולם לא העז לבצע לפני כן. המתחם מתאים עבור כל אחד, כולל חובבי פעלולים ופארקור, ומאפשרת חיזוק הביטחון העצמי, שחרור מתחים ולחצים, והתחברות למקורות השמחה וההתלהבות הטבעית של הילד. הטרמפולינות מתאימות גם לחובבי אקסטרים, המנוסים בפעילויות כגון פארקור או קירות טיפוס, וגם לילדים שאוהבים פעילויות רגועות יותר, וההנאה היא טבעית ואינסטינקטיבית.

פעילות פיזית

 

ילדים זקוקים לפעילות פיזית נמרצת על מנת להתפתח, לחזק את שרירי גופם, לשפר קואורדינציה ויציבה, ולשכלל את יכולותיהם הפיזיות. בנוסף ליתרונות הגופניים של פעילות גופנית, היא תורמת להעלאת הביטחון העצמי, לשחרור מתחים, ואף משפרת כישורים קוגניטיביים שונים. הילדים של היום נחשפים למגוון גדול של אטרקציות ופעילויות הקשורות למסכים, אורות מרצדים, וטכנולוגיות מחשב, ולעיתים נדמה כי בין כל משחקי המחשב, שיחות הווטסאפ, וקונסולות המשחקים, לא נותר לצעירים זמן לפעילות גופנית. מתחמי אייג’אמפ הם מאותם מקומות בילוי לילדים המאפשרים לילדכם ליהנות מפעילות גופנית נמרצת ומלהיבה, ומעירים בו מחדש את ההנאה ממשחק ותנועה. חוויית הקפיצה בטרמפולינות אטרקטיבית ומלהיבה מספיק בכדי שכל ילד יוותר בשמחה על ישיבה מול המחשב, על מנת ליהנות מבילוי באחד ממתחמי הקפיצה. האדרנלין, התעוזה, ההנאה, והצחוק, שילדכם יפיק מן הביקור באייג’אמפ הם המתנה הנפלאה ביותר שתוכלו להעניק לו.

פעילות גופנית והנאה

 

פעילות גופנית היא חוויה מהנה ומעצימה, וקפיצה על טרמפולינה היא אחת הפעילויות המרגשות והמהנות מחד, ואינה דורשת ידע מוקדם או אימונים מפרכים מאידך. לכן, בפעם הבאה שאתם רצים לחנות הצעצועים בכדי לרכוש לילד מכונית על שלט, או את אחד הדגמים החדשים של לגו, אל תשכחו לרכוש עבורו טרמפולינה, בכדי שיוכל ליהנות מן הקפיצה גם בבית. ומי יודע, אולי תמצאו גם את עצמכם מקפצים על הטרמפולינה, ונהנים, אנחנו בכל אופן, ממליצים.