קייטנות

כיף משפחה וספורט מתחיל בחוויה בלתי
נשכחת לילדים וגם למבוגרים בפארק

קייטנות

קייטנות

אטרקציות ב iJump


iJump פארק טרמפולינות ממכר

שילוב מושלם של ספורט ובילוי, מקום מפגש בין ספורטאים, בני נוער, חיילים, סטודנטים, משפחות ובוגרים. כמה גבוה בא לכם לקפוץ? הישראלים ממלאים את פארק הטרמפולינות iJump בפתח תקווה, חיפה ובקרוב ראשון לציון(חנוכה 2016).
הפארקים משתרעים על פני שטח של 2200 מ"ר וכוללים אזורי פעילות מגוונים. עיקר המקום מוקדש לשבעה מתקני קפיצה מסוגים שונים. השטחים המיועדים למנוחה ולהתאוששות משקיפים אל מופע הקפיצות המרהיב של המבלים, המתרחש מול העיניים ואינו פוסק לרגע. במתחם האוכל יש מזנון חלבי עשיר. הפארק ענק, מתקדם, משוכלל, ממוזג, עם מוזיקת רקע, בסטנדרטים של בילוי ובטיחות גבוהים מאוד.
שבע אטרקציות מקפיצות לכל המשפחה מחכות למבקרים ב-iJump , ובהן גם סוגי חוויות שעד כה אפשר היה רק לראות ב"יו-טיוב", כמו למשל מתקן ה-3D, עם טרמפולינה מתוחה במיוחד, המשלבת קפיצה עם הליכה אנכית על קיר מקביל.
כל מי שחלם על הרגע בו יוכל להטביע לסל, יוכל לחוות את התחושה המרגשת של סלאם-דאנק, שהיתה שייכת עד כה רק לשחקני כדורסל גבוהים.
מתקן פופולארי נוסף הוא המחניים, שמושך אליו קופצים רבים ובו ניתן לשחק מחניים בין שתי קבוצות עסקיות, קבוצות חברים, קבוצה שבאה לחגוג אירוע ועוד.
מסלול מכשולים*(פתוח לסרוגין) אתגרי מצפה למי שמחפש דרגת קושי גבוהה יותר. המתקן מציע שתי דרגות קושי והמסלולים האתגריים ממוקמים זה לצד זה, על מנת שניתן יהיה גם להתחרות בהם. מי שיגלה במהלך המסלול שדרגת הקושי גבוהה מדי עבורו, יוכל לפרוש עוד לפני תום המסלול.
מתחם "קנגורו" הוא אזור קפיצה המיועד לילדים מגילאי 3 עד 6 ולהורים מקומות ישיבה נוחה לצד המתקן. ההורים יכולים ללגום קפה ולצלם את הקטנטנים.
אטרקציה חביבה ומשעשעת היא בריכת הספוגים, המלאה באלפי ריבועי ספוג ואליה ניתן לקפוץ מהטרמפולינה הסמוכה.
בנוסף ישנו אזור לקפיצות חופשיות על טרמפולינות מרובעות, מלבניות ובמות קפיצה שונות, וקיר טיפוס* אתגרי ובו ארבעה מסלולים.
*בהתאם לסניף

ניתן לחגוג מגוון של אירועים פרטיים עסקיים. כגון: ימי הולדת, ברבת מצווה, מסיבת גיוסשחרור, ימי גיבוש, ועדי עובדים, אירועים חברתיים ועוד. קיימת גם אפשרות לסגור את המתחם לאירועים פרטיים.

במקום מבלים מאות חובבי ספורט אתגרי, אקרובטיקה, "פרקור" וקפוארה.
במהלך היום עיקר הקהל מורכב מילדים צעירים יותר, וככל שמתקדמות השעות והקטנטנים הולכים לישון, מגיעים למקום קופצים בוגרים יותר, שנהנים מהמתקנים.

במתחם מזנון חלבי עשיר, עם תפריט פיצות מגוון, פוקצות, פסטות, בייגלה, מגוון סלטים, שתיה וגלידות במחירים סבירים מאוד.

הפארק ענק, מתקדם, משוכלל, ממוזג, עם מוזיקת רקע, בסטנדרטים של בילוי ובטיחות גבוהים מאוד.
כל המתקנים במתחם הפארק הינם באישור מכון התקנים, כך תוכלו להיות בטוחים שהגעתם למקום הבטוח והמהנה ביותר!

iJump פארק טרמפולינות – עולם שכולו ריחוף והנאה