סניף פתח תקווה

מחירון – סניף פתח תקווה

מתחם ייעודי לגילאי 3 - 6
כל שעת קפיצה 30.00 ₪
מגיל 6 ומעלה
שעת קפיצה 60.00 ₪
שעת קפיצה נוספת 40.00 ₪
חוויה אינטראקטיבית אקס די 30.00 ₪ או 25 ₪ ברכישת שעת קפיצה

שונות

גרביים אנטי סליפ של איי ג׳אמפ ₪5.00
השכרת לוקר ₪5.00
הכניסה מגיל 3 בלבד
אסורה הכניסה עם תיקים וציוד אישי, אוכל, שתיה ונעליים למתחם הפעילות
מומלץ להתעדכן בשעות הפתיחה של הפארקים לפני ההגעה
להזמנת אירועים פרטיים ועסקיים ניתן להתקשר למוקד הארצי בטלפון: 03-5522022

הודעות חשובות

שעות פעילות סניף פתח תקווה

פתח תקווה

הלו''ז כפוף לשינויים. מומלץ להתעדכן באתר ו/או בעמוד הפייסבוק לפני ההגעה לפארק

פתח תקווה

פתח תקווה

אטרקציות


iJump פארק טרמפולינות


פתח תקווה
iJump, פארק טרמפולינות ממכר בפתח תקווה, משלב בין ספורט לבילוי. הפארק מזמין אליו ספורטאים, בני נוער, ילדים, חיילים, סטודנטים ומשפחות. ישראלים רבים כבר גילו את החוויה ועכשיו הגיע גם תורכם לקפוץ ולבלות.
2,200 מ"ר של אטרקציה
הפארק משתרע על שטח של 2,200 מ"ר ומציע אטרקציה לכל המשפחה בפתח תקווה. במקום אזורי בילוי מגוונים, שבעה משטחי קפיצה שונים, אזור התאוששות ומנוחה ומתחם אוכל חלבי עשיר. iJump, פארק טרמפולינות ענק, מתקדם וממוזג, מביא את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של בילוי ובטיחות, כאשר כל המתקנים המצויים בו הם באישור מכון התקנים.
שלל פעילויות מרגשות מחכות לכם בפארק
שפע האטרקציות המקפיצות הופכות כל בילוי עם הילדים בפתח תקווה למושלם. ביניהן מתקן ה-D3, טרמפולינה מתוחה במיוחד שמשלבת בין קפיצה לבין הליכה אנכית, מה שנותן תחושה של הליכה על קיר – חלומם של ילדים רבים.
עוד במקום משחקי כדור שהחוויה שלהם נמתחת עד לקצה. מתקן כדורסל המאפשר בזכות הטרמפולינה לכל אחד להפוך לרגע לשחקן אמתי ולהטביע לסל ואזור משחק מחניים המתאים בעיקר לקבוצות, משחרר אדרנלין וגורם גם לצחוק להתפרץ.
מהי דרגת הקושי שלכם?
פארק הטרמפולינות מציע אטרקציה לכל המשפחה בפתח תקווה כשכל אחד יכול למצוא את המתקן המתאים לו ביותר. ילדים בגילאי שלוש עד שש ייהנו ממתחם מבודד אשר נבנה בדיוק עבור היכולות שלהם ובמטרה להגן עליהם לאורך כל הבילוי. ילדים גדולים יותר, בני נוער ומבוגרים, יוכלו לקפוץ בלי הגבלה על הטרמפולינות השונות ולעבור בין אחת לאחרת. כל אחת תציע רמת קושי אחרת, כך שאפשר להתחיל ברמה הקלה, לעבור לקשה או להפך – להתחיל באתגר ולנוח במקפצות הקלילות. ב- iJump כל שעליכם לעשות הוא לקפוץ וליהנות.
ימי גיבוש לעובדים
פארק הטרמפולינות בפתח תקווה הוא המקום המושלם למי שמבקש לבלות עם הילדים והמשפחה, אך מתאים גם לכל מנהלי הצוותים שמחפשים פעילות מגבשת, אחרת, שונה ופעילה במיוחד. צוותים המגיעים למקום נהנים מאווירה משוחררת, משלל אפשרויות קפיצה ומאזורים מגבשים כמו אזור המחניים והכדורסל. הפארק עצמו סגור, ממוזג ונבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כשכל המתקנים בו בטיחותיים, מתוחזקים ואיכותיים.