לחגוג אירוע באייג’אמפ

פארק הטרמפולינות אייג’אמפ מציע לאורחיו חוויה מלהיבה, מקפיצה, ומעוררת. הפעילות באייג’אמפ מתאימה לטווח גילאים רחב, החל מזאטוטים, וכלה בבוגרים, וסניפי הרשת פרושים ברחבי הארץ, ממטולה בצפון, ועד באר שבע בדרום. בנוסף להנאה הרבה המזומנת למבקרים באייג’אמפ באופן עצמאי, הרשת פותחת את סניפיה למוסדות ואנשים המעוניינים לחגוג אירוע פרטי במתחם.

 

חוויה ייחודית

הפעילות באייג’אמפ כוללת קפיצה בטרמפולינות בטיחותיות ומהנות, בדרגות קושי שונות. קפיצה בטרמפולינה מרוממת את הנפש, מעוררת את הלב, וממלאה את הקופצים בשמחה והתלהבות. בין אם מדובר בילדים שזו הפעם הראשונה שהם מתנסים בקפיצה על טרמפולינה, או באנשים מבוגרים, ההשפעה מיידית ומלהיבה. במתחמי הקפיצה של אייג’אמפ תמצאו מתקנים המתאימים לרמות שונות, כך שגם קופצים מנוסים וחובבי פארקור ימצאו פעילויות מאתגרות ומהנות, וגם קופצים מתחילים ימצאו את מקומם.

 

אירוע משפחתי

 

חגיגה באייג’אמפ היא אידיאלית לימי הולדת לילדים ובר מצווה, שכן, הנאת האורחים וחבריהם של חתני החגיגה מובטחת. גם למבוגרים שבחבורה תימצא פעילות מתאימה, הספורטיביים שביניהם יוכלו לקפוץ, בעוד שהאחרים יוכלו לנוח במתחם הקפיטריה שבפארק. אירוע לקטנטנים יתקיים במתחם המיועד לילדים צעירים, בעוד שאירועי בר מצווה יכללו פעילויות כמו משחק מחניים, סלאם דאנק, מסלולי מכשולים ועוד, על פי בחירתכם.

 

ימי גיבוש

 

בעלי חברות ועסקים, המחפשים דרך מיוחדת לקיים אירוע של החברה, או יום גיבוש לעובדים, ימצאו מענה מקורי ומפתיע באירוע באייג’אמפ. מדובר בחוויה אקטיבית, מקפיצה, ומשמחת, שתגרום לצוות להתמלא שמחת חיים, ורוח רעננה. אין דבר מלכד יותר מאשר חוויה מהנה המשלבת פעילות פיזית והנאה, וחוויית הקפיצה בטרמפולינה משפיעה לטובה על כל קופץ וקופצת.

 

אירועים לצעירים

 

אופי הפעילות באייג’אמפ, הופך את פארק הטרמפולינות למקום אידיאלי עבור מסיבות גיוס, מסיבות שחרור, מסיבות כיתה, ומסיבות רווקים/רווקות. בכדי לאפשר לכם לחגוג בחופשיות, ניתן לסגור את המתחם במיוחד עבור האירוע שלכם, ליצירת אווירה אינטימית.

 

תוספות משמחות

 

מזכרת מיוחדת מאירוע מיוחד, משאירה את הזיכרון חי לאורך זמן, ומהווה תוספת חיונית לחגיגה. בחירה נכונה של מזכרות לאורחים תשדרג את החוויה של המשתתפים, ותעניק ערך מוסף לחגיגה. המבחר הקיים הוא גדול, והחוכמה היא לבחור את המזכרת המתאימה. כדאי לקחת את הזמן, ולהקדיש מחשבה בבחירת המזכרת שתעניקו לאורחים, שכן מזכרות שהאורחים ימצאו אותן שימושיות ומיוחדות, ישדרגו את חוויית המשתתפים באירוע.

 

חגיגה בשחקים

 

חגיגה באייג’אמפ היא אירוע מקפיץ ומלהיב, בו השמחה גוברת ככל שהטרמפולינה מקפיצה את האורחים. תחושת הריחוף שהקפיצה בטרמפולינה מייצרת היא חוויה ייחודית ומסעירה. הרצון לעוף והכמיהה לרחף טמונים בנפשו של כל אדם, והקפיצה בטרמפולינה מאפשרת לקופץ לחוות לרגע את תחושת הריחוף והמעוף. משום כך, אין זה פלא, שאירוע באייג’אמפ הוא אירוע משמח ומלהיב, עבור קטנים וגדולים כאחד. לפרטים נוספים, לשאלות, ולקביעת מועד לאירוע שלכם, הינכם מוזמנים לפנות לסניף אייג’אמפ הקרוב אליכם.