כך תחגגו מסיבת שחרור בלתי נשכחת

עבור כל חייל שסיים את השירות הסדיר, מסיבת השחרור היא אירוע חשוב ומשמעותי וגם משמח…והדרך שבה חוגגים את השחרור מהצבא, חשובה מאוד על מנת לבטא את כל ההתרגשות והיציאה לאזרחות שמבטא התאריך הפשוט הזה.

חוגגים את השחרור?

עבור כל אחד, השחרור מסמל קודם כל את העובדה הפשוטה שעכשיו האדם הוא בעל ריבונות מלאה על הזמן והתעסוקה שלו, ואין דרך טובה יותר לחגוג זאת מאשר להשתחרר באושר מאשר במסיבת שחרור בלתי נשכחת. תרצו לדעת למה? ריכזנו עבורכם מספר אפשרויות שיעזרו לכם למצוא את האפשרות הטובה ביותר לציון היום.

אירוע בפארק טרמפולינות אייגאמפ

אם אתם מעוניינים באירוע שחרור מיוחד, שמפעיל את כל האדרנלין, דופמין ועוד המון תחושות כובשות – אפילו בלי אלכוהול! מסיבת קפיצות באחד מהסניפים (פתח תקווה, הקריות, תל אביב ובאר שבע) תעניק זמן איכות לכל החברים, תוציא את כל האנרגיות השליליות שנותרו מהשירות, ותשחרר את החייל של אתמול לחיים חדשים בצורה מדהימה – כי מה יכול לסמל חופש יותר מאשר לעוף?

מתחם אייגאמפ מעניק לכם בדיוק את ההזדמנות הזו. המקום מתפרש על פני 2,000 מ”ר של כיף אינסופי, שכולל גם טרמפולינות בכל הגדלים והצורות, מתחם מחניים לתחרותיים שבניכם וקפיצה לתוך בריכות כדורי ספוג לחובבי האקסטרים.

אירוע בוילה

אחת הדרכים הפופולריות ביותר לחגוג את השחרור היא באמצעות השכרת וילה יוקרתית לצורך מסיבת השחרור. על פי תחומי העניין, ניתן להוסיף וכמובן להשכיר מגוון אטרקציות בלתי נשכחות הכוללות אופציות כגון: משחקי וידיאו, קריוקי, השכרת מתנפחים לאירועים, אומנים ועוד. אם מדובר בוילה עם בריכה אז כמובן שמסיבת השחרור הולכת להיות מסביב לבריכה. כך תארגנו לכם מסיבת שחרור כיפית, עם החברים הכי טובים מהתיכון, מהצבא ובכלל. מסיבות שחרור נמשכות לעיתים עד אור הבוקר וכאשר זה קורה בוילה, אז ממשיכים לישון בה, הרי שילמתם על השכרה לא?

אירוע במועדון

הדרך המסורתית לחגוג כל אירוע חשוב, החל מיום הולדת ועד למסיבת רווקים, זה במועדון. וכיום ניתן למצוא סוגים שונים של מועדונים ואף להוסיף להם תוספות מיוחדות שיוסיפו קסם לכל הערב. אפשר ללכת על מציאות מדומה לאירועים ,שתעניק ערך מוסף חשוב מאוד לכל אירוע, ובעיקר למסיבת שחרור שצריכה להיות מלהיבה, צעירה ומלאת אנרגיה מתפרצת.


אירוע בים/כנרת

אפשרות “קלאסית” ביותר שאפילו הסבים שלנו העריכו – הוא לערוך מסיבת שחרור בטבע, להתחבר אל הטבע ולבלות עם החברים בחוף הים או למשל בכנרת. במקרים אלה יש מעט מאוד אטרקציות נוספות, אך ניתן למצוא מתנפחים לאירועים, אביזרים מתקדמים לקמפינג מפנק ואף להשכיר קרוואנים שיגרמו לכם להרגיש מעולה בטבע עם כל התנאים.

בקיצור מסיבת שחרור, היא שחרור של הכול. של הצבא, חגיגה של החיים. בחרו לעצמכם הדרך הכי טובה לעוף על זה…