יום כיף עם המשפחה בצפון

משפחות רבות עם ילדים בוחרות לבלות את חופשתן בצפון. הצפון הוא יעד מושלם לבלות בו יום כיף או חופשה של כמה ימים, כזו המתאימה לכל הגילאים ולכל בני המשפחה. יש בצפון שפע של אטרקציות ואתרים מעניינים שמומלץ לעצור  בהם לביקור. אפשר להתאים אותם לקטנטנים שבחבורה וגם לגדולים יותר ולעשות יום כיף לילדים.

מתי כדאי להגיע לצפון?

יום כיף עם המשפחה בצפון יכול להתאים לכל עונה, ובתנאי שבוחרים את האטרקציות הנכונות. בחודשי החורף קר וגשום במרבית המקומות, ולכן מומלץ מאד לחפש אטרקציות במרחבים סגורים. בקיץ חם ונעים ולרוב גם יבש בהשוואה לאזורים אחרים בארץ, שבחלקם אחוזי הלחות גבוהים מאד. אל הצפון אפשר להגיע בכל עונה בשנה, ומומלץ לעשות זאת יחד עם הילדים, כמובן. חופשה משפחתית בצפון מושלמת לכל אלה המחפשים יעד שמציע הכול מהכול, יעד עם שפע של אפשרויות. בצפון אפשר לבקר גם במהלך החגים, בחודשים ספטמבר ואוקטובר, כאשר מזג האוויר נהיה קריר יותר – זוהי הזדמנות נפלאה לראות את חילופי העונות בטבע (גם אם יש שיטענו שאין בארצנו עונות מעבר…). בחופש הגדול החל בחודשים הלוהטים יולי ואוגוסט, האזור הזה עמוס במקרים, לרבות משפחות עם ילדים. בתקופה זו מוצע מבחר של פעילויות מים, הדואגות לצנן את המטיילים בימים החמים.

ליהנות מפעילות אטרקטיבית במיוחד

אחת האטרקציות המומלצות בצפון היא בילוי בסניף מטולה של איי ג’אמפ, הממוקם בפארק קנדה. מדובר בפארק טרמפולינות מיוחד במינו, המתאים לכל בני המשפחה. זהו פתרון נהדר ליום כיף של כמה שעות בצפון או כחלק מחופשה של מספר ימים. הפעילות הזו מהנה, מפעילה את השרירים וגם עוזרת לפתח מיומנויות חשובות, הן למבוגרים והן לילדים. מעבר לכך, ישנן גם אטרקציות נוספות בצפון, כמובן, באזור מטולה ובסביבתה, וגם לא מעט מסלולי טיול שכדאי לצאת אליהם אם אוהבים את הטבע ורוצים לפגוש אותו מקרוב.

לפני שאתם יוצאים לדרך

החלטתם לצאת עם הילדים ליום כיף בצפון? מצוין. עכשיו חשוב שתיערכו אליו מראש. ומה זה אומר בפועל? אם אתם רוצים לשהות בצפון מספר ימים ולא רק יום אחד, דאגו להזמין מקום לינה. אם מדובר ביום אחד, צאו לדרך בשעות הבוקר המוקדמות כדי שלא תגיעו להרפתקה שלכם מאוחר מדי. בדקו היכן בדיוק נמצאות הפעילויות שאותן אתם רוצים לשלב בחופשה שלכם וגם אילו הפעלות נוספות יש בסביבה. חפשו מסעדות טובות שאפשר לעצור בהן בדרך וגם מקומות מעניינים ששווה לצאת מהרכב בשבילם.