יום כיף עם המשפחה בחיפה

עכשיו, כשהחופש הגדול כבר כאן, זה הזמן לקחת את הילדים לחופשה של מספר ימים. יום כיף עם המשפחה בחיפה הוא פתרון להורים מכל הארץ, המעוניינים לבלות בנעימים בעיר הצפונית ולשלב במהלך הביקור בה פעילויות בלתי רגילות. יום הכיף הזה יכול להיות חלק מחופשה של כמה ימים, במיוחד אם מגיעים ממקומות מרוחקים.

אז למה דווקא חיפה?

חיפה היא עיר גדולה שאפשר לבלות בה, לעשות יום כיף לילדים או לרכז כמה ימים שיהיו גדושים בפעילויות ובאטרקציות. קל מאד להגיע לחיפה ואפילו אין צורך ברכב פרטי לשם כך. ניתן לעלות על רכבת ישירה שעושה את דרכה אל העיר ולחזור איתה גם חזרה הביתה. אפשרות נוספת היא נסיעה באוטובוסים, הזמינים לאורך כל שעות היום במהלך השבוע ומגיעים גם הם לחיפה. מעבר לכך, זוהי עיר מגוונת מאד בכל הקשור לפתרונות לינה, במיוחד כאשר מדובר במשפחה עם ילדים. יש בחיפה מלונות נפלאים למשפחות ויש גם אכסניות אם רוצים להוזיל את העלויות. בהנחה שמעוניינים לבלות בעיר כמה ימים, אפשר גם לבחור מקומות לינה בסביבה. מכיוון שגם כך המרחקים ממנה לתל אביב וליעדים נוספים אינם גדולים, משפחה המעוניינת להגיע אליה ליום אחד בלבד יכולה לעשות זאת בקלות רבה.

אטרקציה מיוחדת בעיר

האטרקציה המיוחדת שתמצאו בסניף חיפה והקריות של איי ג’אמפ מתאימה למשפחות עם ילדים שמחפשות משהו קצת אחר. זהו מתחם גדול של טרמפולינות המיועד לכל הגילאים. אפשר לפתח בעזרתן מיומנויות חשובות או פשוט ליהנות בראש שקט – המקום בטוח ומתוחזק היטב. גם לתושבי חיפה והקריות זוהי הזדמנות נפלאה לפעילות של כמה שעות קרוב לבית. ניתן לשלב את הביקור בפארק טרמפולינות חיפה, אפילו כחלק מפעילויות לרגל אירוע מיוחד כמו מסיבת יום הולדת לילדים, ולצאת אליו עם כל המשפחה או עם חברים טובים. הפעילות יכולה להתאים לחובבי האתגרים וגם לאלה המעוניינים בפעילות מקפיצה ומהנה.

רגע לפני שיוצאים לדרך

אבל רגע לפני שאתם יוצאים ליום הכיף בחיפה ובמיוחד אם אתם רוצים להישאר ללון בסביבה, דאגו להזמין מקום לינה מראש. חיפה היא יעד תיירותי מבוקש מאד, ואף על פי שיש בה שפע של מקומות לינה, הם נחטפים מהר – במיוחד בתקופת הקיץ ובחגים. כדאי גם שתתאימו את סוג הפעילות לילדים ותחפשו אטרקציות שרלוונטיות להם, בדיוק כמו איי ג’אמפ. גם אם אתם מגיעים לחיפה ביום חורפי, פארק הטרמפולינות המקורה ייתן לכם מענה מושלם. אם אתם מגיעים בקיץ, תוכלו לנוח מהקפיצות המהנות על הטרמפולינות ולבלות בטן גב מול הים באחד החופים שבעיר.