יום כיף משפחתי בפארק טרמפולינות i Jump

נמאס לצאת כל שבוע לסרט או לפיצרייה השכונתית? מחפשים מקום נפלא ליום כיף לכל המשפחה? הגעתם לאתר הנכו פארק הטרמפולינות מציע מגוון רחב של אטרקציות בהן כל המשפחה תוכל לבלות כמה שעות, בלי שתרגישו שהזמן עובר. האדרנלין בגוף בזמן הקפיצות עוזר להמריץ את מחזור הדם בגוף, וההתרגשות של הילדים כשיראו את המתחם תגרום לכם לחזור שוב ושוב.

מה יש בפארק הטרמפולינות?

פארק הטרמפולינות הוא מתחם עצום בגודל של מעל 2000 מ”ר הכולל כל מתקן אפשרי שניתן לקפוץ עליו. תוכלו למצוא טרמפולינות בשלל צורות, מתחמי קפיצה המאפשרים לכם לקלוע לסל ואפילו לקפוץ ולהטביע בגובה עצום, ארבעה קירות טיפוס מאתרים במיוחד ברמות שונות, מסלולי מכשולים בהם אתם והילדים יכולים להתחרות זה בזה, מתחם מחניים לקבוצות גדולות ואפילו בריכת ספוגים מיוחדת, מלאה באלפי ספוגים, אליה ניתן לקפוץ ממספר טרמפולינות סמוכות.

הלכתם פעם על הקיר?

מתקן אהוב נוסף במתחם הוא מתקן ה-3D. טרמפולינה מתוחה ורגישה במיוחד מרימה אתכם אל על אל קיר עליו תוכלו לצעוד, לרקוד או לבעוט ולחזור אל הטרמפולינה. למי שאוהב במיוחד ספורט אתגרי, מתקן ה-3D יאפשר לבצע טריקים מיוחדים שניתן לראות רק בסרטים מארה”ב.

הפסקת אוכל במתחם

רעבים? אינכם צריכים לחשוב על המסעדה אליה תלכו לאכול לאחר הקפיצות. מתחם הסעדה מיוחד בפארק מאפשר לכם לאכול קצת ולהמשיך לקפוץ. אם אתם מגיעים עם הסבא והסבתא, הם יכולים לשבת עמכם במתחם ולצפות במופע הקפיצות של הילדים, ובהתרגשות הגדולה שממלאת אותם כשהם מגלים את המתקנים החדשים. אנו גובים תשלום רק מהקופצים, ולכן סבא וסבתא לא יצטרכו לשלם.

יום כיף לכל המשפחה – גם לקטנטנים

יש ילדים בגילאים 6-3 במשפחה? מצויין – דאגנו גם להם: מתחם “קנגורו” בפארק מיועד לילדים הקטנים יותר, שאינם יכולים לקפוץ על הטרמפולינות המיועדות לילדים הבוגרים ולבני הנוער. המתחם כולל מתקנים מיוחדים לקטנטנים ופינת ישיבה צמודה להורים, על מנת שיוכלו להשגיח עליהם מקרוב. ידוע שהמוח של ילדים קטנים מתפתח בהתאם לכמות הגירויים אליהם הם נחשפים במהלך היומיום, ולכן דאגנו ליצור עבורם מתחם מיוחד הכולל חוויה של צבע, מגע וצורה, בו הם יכולים לשחק ולהעביר את הזמן בכיף בזמן שהאחים הגדולים קופצים, מטפסים ומרחפים.

ים של כיף – בצורה בטוחה

אנו יודעים שהבטיחות היא מעל לכל. לעולם לא נקריב את בטיחות הקופצים במתחם על חשבון החוויה האתגרית. כל המתקנים שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר, ואנו דואגים לשמור על נהלים קפדניים שנועדו להבטיח את בטיחותם של המבלים במתחם. צוות מיומן מסייע לקופצים ומזהה סכנות בזמן אמת, וכמובן – מרגיע את הילדים המשתוללים כדי שלא יסכנו את עצמם ואת סביבתם. כך אנו יוצרים סביבה בטוחה שכיף לבלות בה.

אז למה אתם מחכים?

מעניין אתכם מה המשפחה חושבת על המקום? הזמינו את הילדים לבקר עמכם באתר, צפו בקטעי הווידיאו השונים ביוטיוב ושאלו אותם מה הם חושבים. אנו בטוחים שהם יאהבו את המקום וירצו להגיע אליו עוד היום.