יום גיבוש לוועדי עובדים באייג’אמפ

ימי גיבוש לועדי עובדים בחברות וארגונים הם הזדמנות מצוינת לטפח את גאוות היחידה ורוח הצוות, לצ’פר את חברי הועד ולהנעים את זמנם. תרומתם של ימי הגיבוש נמדדת בהנאתם של העובדים ובאווירה הטובה שזיכרונות נעימים מיום הגיבוש משרים בחברה במהלך העבודה היומיומית. השנה ביכולתכם לחדש ולהפתיע, להפיק יום גיבוש שלא ישכח וישאיר אחריו שובל של זיכרונות מהנים לזמן רב. יום גיבוש באייג’אמפ הוא חוויה אחרת, מהנה וייחודית, שתייצר הנאה רבה, תלכד את השורות ותחזק את גאוות היחידה של חברי הוועד.

 

משהו קטן למזכרת

 

לא משנה לאן החלטתם לקחת את העובדים השנה, תמיד כדאי לתת לכל אחד משהו קטן כמזכרת אישית מן החוויה. מזכרות אישיות לאירועים הן הפתעה משמחת והאפשרויות הן רבות. המזכרות הטובות ביותר הן אלו המשלבות מוצר שימושי עם טוויסט מקורי כמו גאדג’טים למיניהם, אביזרים לטלפונים ומחשבים או הפתעות משעשעות ושימושיות כמו מאוורר אישי שניתן לחבר לטלפון הנייד, כוס תרמית או מנורת טיולים הנטענת על ידי השמש. האפשרויות הן בלתי מוגבלות, אז הרגישו חופשי להתפרע עם הדמיון. העיקר שכל אחד יצא עם משהו נחמד שיעלה חיוך ויזכיר לו את החוויה הנעימה והמהנה.

 

חגיגה מקפיצה – יום גיבוש בפארק טרמפולינות

 

פארקי הטרמפולינות של אייג’אמפ פרושים ברחבי הארץ מצפון ועד דרום. הפארקים של אייג’אמפ אמנם חדשים יחסית בארץ, אך יחד עם זאת כבר ברור לכולם כי הקפיצה והריחוף הם חוויה מהנה לא רק עבור ילדים ובני נוער, אלא גם עבור מבוגרים. חוויית הקפיצה בטרמפולינה מסעירה ומשחררת והיא מסבה הנאה מרובה. כשאנשים קופצים ומרחפים בין שמיים לארץ, הם חוזרים גם אם רק לרגע לחוש כילדים משועשעים. החיוך מתפשט על פניהם והשמחה מרחיבה את לבם. אם עוד לא ניסיתם – זה הזמן. זו דרך מקורית ומהנה במיוחד להרים לכולם את מצב הרוח. סמכו עלינו – אף אחד לא נשאר אדיש לזה.

 

מגוון דרגות קושי

 

בכל פארק טרמפולינות של אייג’אמפ תוכננו מתחמי קפיצה בדרגות קושי שונות, כך שגם מי שמעולם לא קפץ על טרמפולינה ייהנה מן החוויה ויחד עם זאת, מי שמאוד מנוסה, ימצא עדיין עניין ואתגר ברחבי הפארק. כיוון שכך, כל אחד יכול ליהנות ולקפץ באייג’אמפ, בין אם הוא צעיר, מבוגר, מתחיל , או מנוסה. אז אין תירוצים ואין אף אחד שישאר בצד. יש לנו פתרונות גם לפחדנים או לחוששים שבחבורה.

 

קולינריה

 

חלק חשוב מהצלחת יום הגיבוש תלוי בצד הקולינרי של האירוע. יום גיבוש מפנק צריך לכלול ארוחה מזינה וטעימה, במתחם נוח, שיאפשר שיחת רעים וישיבה נוחה. בכל פארק טרמפולינות של אייג’אמפ קיים מתחם מזנון, בו ניתן לנוח וליהנות ממאכלים חלביים. מומלץ גם לצ’פר את החבורה בקפה ומאפה לפני היציאה לדרך ובקינוחים מתאימים לאחר הארוחה העיקרית. אנחנו נדאג לעיקר, אבל מומלץ שתביאו איתכם גם נשנושי ביניים.

 

חוויה מהנה ומפנקת, בתוספת של מזכרת

 

השנה כדאי לכם להפתיע ולחדש ולערוך את יום הגיבוש לוועד העובדים במתחם טרמפולינות של אייג’אמפ. יום גיבוש לוועדי עובדים בפארק הטרמפולינות אייג’אמפ הוא חוויה מסעירה, מקורית ומהנה, בה החיוכים נפרשים מקיר לקיר והשמחה עולה על גדותיה. יום כזה יאפשר לכל אחד מכם להתחבר לילד שבו ולהזכר איך זה מרגיש כשאפשר להשתחרר ולהנות ללא תנאי. בנוסף לכך, תוספת של מזכרת קטנה ומהנה תשאיר את הטעם המתוק של החוויה בלב חברי הועד לזמן רב. מתחמי הטרמפולינות של אייג’אמפ פרושים ברחבי הארץ ממטולה שבצפון ועד באר שבע בדרום וההנאה למבלים מובטחת.