בר מצווה / בת מצווה מיוחדים בפארק טרמפולינות i Jump

הבת מצווש הוא אחד הימים החשובים ביותר בחיים של הילדה שלכם. גם חתני הבר מצווה מצפים ליום ההולדת המיוחד ביותר בחייהם. מתחם i Jump נבנה במיוחד בשביל לאפשר לכמות נכבדה של ילדים ליהנות בעת ובעונה אחת. אין זה משנה אם מדובר בקבוצה קטנה או בכל השכבה – כולם יכולים לקפוץ משמחה כשיכנסו למתחם ויראו את שלל המתקנים שמחכים להם. אז אם אתם מחפשים רעיון לבר מצווה או לבת מצווה – אתם במקום הנכון.

רק טרמפולינות? הרבה יותר מבד מתוח

בארה”ב מכירים את הקונספט כבר שנים. טרמפולינה היא הרבה יותר מבד מתוח. קיים מגוון של אפשרויות קפיצה, ואנו מציעים לחתני בת או בר המצווה להזמין את כל האורחים ליהנות. הדודים והסבתות יכולים לשבת במתחם מיוחד, ליהנות מקפיטריה איכותית, לאכול ולשתות כאשר הם מתבוננים בקופצים הצעירים מבצעים טריק אחר טריק.

מה אפשר למצוא בפארק הטרמפולינות?

חתני הבר מצווה וחבריהם יכולים ליהנות מכל מה שיש לפארק הטרמפולינות להציע. מלבד הטרמפולינות המלבניות והעגולות אותן כולם מכירים, אנו מציעים קפיצה לתוך בריכת ספוגים מיוחדת, הליכה אנכית על קיר, קירות טיפוס מיוחדים, מתקן בו ניתן לקפוץ על הטרמפולינה ולקלוע לסל גבוה בהטבעה כמו בכדורסל האמריקאי ועוד מגוון הפתעות.

מתחם נוסף פופולארי ביותר בקרב קבוצות של בר מצווה הוא מתחם המחניים. למי שאינו מכיר את משחק המחניים, נספר שבמשחק זה מתחלקים הילדים לשתי קבוצות או לשני מחנות ופוסלים אלה את אלה בנגיעות בכדור. אנו מציעים גרסה מיוחדת ומאתגרת במיוחד של המשחק במתחם, המתאימה גם לחוגגים המבוגרים יותר.

עוד מסלולים אהובים הם מסלולי המכשולים הפתוחים לסירוגין והממוקמים זה לצד זה. הם מאפשרים לחוגגים להתחרות ביניהם בדרגות קושי שונות, לקול מחיאות הכפיים של הצופים בהם. השילוב של המכשולים השונים עם מתחמי הטרמפולינות יוצר חוויה אקטיבית ומלאת אדרנלין שבה כל החוגגים עוברים ממתקן למתקן בתוך השטח רחב הידיים.

אוהבים קירות טיפוס? יש לנו ארבעה קירות טיפוס שונים, בהם החוגגים יכולים ליהנות מעמידה באתגר מיוחד: טיפוס על הקיר תוך אחיזה בנקודות שונות, כאשר האפשרויות כמעט בלתי מוגבלות.

ומה עם האחים הצעירים?

הילדים הצעירים יותר יוכלו ליהנות במתחם ה”קנגורו” המותאם לילדים בגילאי 6-3, וכולל פינת ישיבה נוחה להורים ממש בסמוך למתקן. כך הילד יכול ליהנות משלל חוויות המותאמות לגילו, ולא להסתכן במתחם הטרמפולינות הקופצני והאקטיבי של “הגדולים”.

זה לא מסוכן?

אנו דואגים לפקח ולשמור על בטיחותם של הילדים ושל האורחים שלכם. כל המתקנים עומדים בתווי תקן מחמירים ואנו מקפידים שהשימוש בהם יתבצע בצורה הבטיחותית ביותר, כך שמלבד היות המתקן תקני ובטיחותי, החוגגים אינם מסכנים אלה את אלה. הקפיצות במתקנים השונים מתבצעות במרחקים ביניהם, ואנו דואגים שבכל אזור בו קיימת סכנת נפילה יהיה תמיד משטח הגנה נוסף הקולט את הנופלים.