3 רעיונות מדליקים להפעלות לימי הולדת

עומדים לחגוג יום הולדת לאחד מהילדים בקרוב? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון. אם אתם רוצים להפיק יום הולדת מיוחד ללא כל מאמץ רב מצדכם, אם אתם רוצים להיות בטוחים כי הילדים שלכם יוכלו ליהנות מהמסיבה שכל החברים עוד ידברו עליה רבות וטובות, אל דאגה. במאמר זה תוכלו למצוא 3 רעיונות מדליקים של אטרקציות ליום הולדת, שיקפיצו את הילדים ויאפשרו לכם לחגוג בגדול.

שכירת מתנפחים

השכרת מתנפחים יכולה לאפשר לכם להעסיק ילדים במשך שעות ארוכות בלי לדאוג לשום הפעלה אחרת. ילדים יכולים ליהנות במתקנים המתנפחים במשך זמן רב וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא לדאוג למקום מתאים שבו תוכלו להציב את המתקנים המתנפחים. אם יש לכם גינה גדולה תוכלו לעשות זאת בבית, ואם לא – תוכלו לבקש אישור לקיים את המסיבה בשטח ציבורי בעיר שלכם ולשכור מתנפחים שיוצבו שם.

כמובן, כאשר אתם שוכרים מתקנים מתנפחים בדקו האם המחיר כולל את מפעילי המתנפחים שישגיחו על הבטיחות של הילדים בזמן השימוש, האם המחיר של ההשכרה כולל ביטוח והאם אתם מוגבלים לפרק זמן בן מספר שעות מוגבל או שתוכלו לקבל את המתנפחים עד לסיום המסיבה ללא כל בעיה.

הפעלות לפי נושא בפארק הציבורי

אם אין לכם בית גדול ואתם עומדים לחגוג מסיבת יום הולדת בפארק ציבורי, תוכלו לנצל את הפארק כדי ליצור הפעלות מתאימות לנושא יום ההולדת בצורה יצירתית. לדוגמא, אם מדובר ביום הולדת בנושא כדורגל, תוכלו לקיים תחרויות כדור שונות, ואם מדובר ביום הולדת סביב דמותו של סמי הכבאי תוכלו לבחור הפעלות הכוללות טיפוס על מתקני הפארק ו”הצלה” של בובות שתחביאו במתקנים השונים ועוד, כיד הדמיון הטובה עליכם. לשם כך התחילו קודם כל בביקור בפארק ובהכרה של המתקנים שלו, ועל פיהם תכננו את הפעילויות.

שימו לב כי אם מדובר בפארק ציבורי חשוב לבחור פארק שקט יחסית כדי שלא יהיו יותר מדי ילדים זרים ביום ההולדת שעלולים להפריע במהלך ההפעלות שאתם מתכננים.

קחו את כולם לפארק טרמפולינות

גם בימי הקיץ החמים וגם בימי החורף הגשומים, הפתרון הטוב ביותר הוא לקיים את יום ההולדת במקום סגור. רבים חושבים מיד כי ‘מקום סגור’ פירושו הבית הפרטי, אך היום יש אופציות הרבה יותר טובות. אתם יכולים לשכור את מתחם הטרמפולינות של iJump ולקחת את כל הילדים לחגוג יום הולדת במקום מהנה במיוחד שיפעל רק בשבילכם, ולחסוך מעצמכם את כל הבלאגן של המסיבה בבית.

פארק הטרמפולינות מציע מגוון רחב של טרמפולינות מסוגים שונים, בריכת ספוגים, מתחם כדורסל מגניב ואפילו אפשרות ללכת על הקיר. במתחם תמצאו גם אזור שבו תוכלו לשבת לאכול, לשיר ולפתוח מתנות. כך תוכלו לקיים את המסיבה במקום סגור ובטיחותי, מקום שהילדים באמת ייהנו ממנו ויעניק להם אטרקציה ייחודית שרבים מהם אינם מכירים.

אז למה אתם מחכים? כל מה שנשאר לכם זה לבחור את הרעיון המתאים ולתכנן את מסיבת יום ההולדת המדליקה של הילד או הילדה שלכם!