איך מארגנים מסיבת יום הולדת לילד?

עם השנים, חגיגות ימי הולדת לילדים עברו השתדרגות. פעם חגיגות יום הולדת היו אירוע שנחגג בחיק המשפחה או בגן, יחד עם עוגות יום הולדת סטנדרטיות, במבה, ביסלי וטרופית. היום הורים בוחרים להשקיע בכל שנה בהפקת מסיבה מקורית עבור ילדם וחבריו. הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לארגן מסיבת יום הולדת בהתאם לתקציב ולרצונות שלכם.

יום הולדת בלתי נשכח מתחיל בתכנון נכון

  1. חגיגה בקבוצה – נכון שחגיגת יום הולדת היא אירוע אינדיבידואלי. זהו היום שבו הילד חוגג את היותו אחד, יחיד ומיוחד. אולם הורים רבים בוחרים לאחד כוחות ולערוך מסיבת יום הולדת משותפת לילדים שנולדו בתאריכים סמוכים. הדבר מאפשר לחלק את המטלות ואת ההכנות בין מספר הורים ויכול גם לצמצם עלויות.
  2. תקציב – לפני רשימת המשאלות שתרצו להגשים לילד במסיבה, כדאי לתכנן היטב את תקציב ההפקה, וזאת כדי להימנע מבזבוז מיותר של כספים. חגיגות יום הולדת יכולות להיות אירוע יקר. זכרו שיום הולדת חוגגים כל שנה, ואם הצבתם שנה אחת רף גבוה – בשנים הבאות יהיה קשה לרדת ממנו.
  3. תאריך – דאגו לשריין מראש תאריך כדי להבטיח הגעה של כל הילדים.
  4. אין חגיגה בלי עוגה – בעוד שאת כל היתר אפשר לאלתר, עוגה היא לא עניין של מה בכך. דאגו להזמין עוגה מראש. אל תשכחו לברר כמה זמן הפשרה צריכה העוגה כדי שלא תגיעו לחגיגה עם עוגה קפואה.
  5. כיבוד – ערכו רשימה מסודרת בין ההורים העורכים את המסיבה. אל תשכחו לקחת בחשבון רגישויות מזון שיש לילדים המשתתפים במסיבה כגון רגישות לגלוטן וללקטוז, צליאק או ילדים טבעונים או צמחונים.
  6. השגחה – דאגו שבחגיגות יהיו מספר מבוגרים אחראיים שיסייעו בהשגחה על הילדים החוגגים. זאת בהתאם לכמות הילדים החוגגים. הקפידו לארגן מרחב הורים שיוכל לאפשר השגחה ומעורבות מרחוק, אך גם יעניק לילדים את האפשרות לחגוג וליהנות.
  7. ערכת עזרה ראשונה – ילדים אוהבים לזוז, ולפעמים זה נגמר בפציעות. לרוב מדובר בפציעות שטחיות, אך כדי שיהיה אפשר להמשיך לחגוג, דאגו שתהיה אתכם ערכת עזרה ראשונה שתאפשר חבישה סטרילית.
  8. מים – זה נכון בכל מקום ולכל אירוע. אם בחרתם לחגוג בחוץ – דאגו למי שתיה. אין כזה דבר “יותר מדי מים”.
  9. מתנות – נחמד לסיים אירוע יום הולדת עם מזכרת מהאירוע. ישנן גם מתנות עם שם הילד שעליהן ניתן להדפיס את שמו של הילד החוגג, וכך כל אחד מהילדים יזכור את החגיגה ואת חתן או כלת השמחה.
  10. מיקום – פארקים הם המקום האידיאלי לחגיגת ימי הולדת, אולם לא תמיד אפשר לבחור בפארק. ילדים שתאריך לידתם חל בחורף או קבוצה גדולה של ילדים עם מיעוט הורים משגיחים הופכים חגיגה בפארק לבלתי רלוונטית. פארקים סגורים או מקורים דוגמת פארק טרמפולינות יכולים להוות אלטרנטיבה טובה לחגיגה.

 

בפארק הטרמפולינות iJump תוכלו לחגוג לילדכם מסיבת יום הולדת חווייתית. בפארק הטרמפולינות של iJump תמצאו את כל המשחקים שילדים אוהבים – רק עם טרמפולינות: הם יכולים לשחק מחניים על טרמפולינות, להטביע סלים כמו ב-NBA ולטפס על קירות כמו ספיידרמן. את כל אלה ועוד אפשר למצוא בפארק, בתקן הבטיחותי ביותר שיש. זו חגיגת יום הולדת שהילדים לא ישכחו!