איך לחגוג ימי כיף לעובדים

ימי כיף לעובדים הם חלק חשוב מהתנהלות הארגון, שכן הם תורמים לאווירה הטובה בחברה, לטיפוח תחושת גאוות היחידה, ולגיבוש הצוות. יום כיף מוצלח עושה נפלאות לתחושת השייכות, למחויבות של העובדים, וליכולת של הצוותים השונים לעבוד בשיתוף פעולה פורה. לעומת זאת, תכנון לקוי של ימי כיף הופך אותם למשמימים ומיותרים, ובמקום שיהוו בונוס מהנה, הם הופכים לחובה מטרידה, שכל אחד מנסה למצוא את דרכו להשתמט ממנה. לפניכם כמה אפשרויות ועצות לימי כיף מוצלחים.

 

יום כיף פעיל, מקפיץ ומהנה – חגיגה באייג’אמפ

 

קפיצה על טרמפולינות היא פעילות מהנה לכל הגילאים, ויתירה מכך, זו דרך מצוינת לשמור על כושר, ולהוריד במשקל. מתחמי הטרמפולינות של אייג’אמפ מאפשרים חוויה מקפיצה, מרגשת ומלהיבה לכל אחד. בפארק הטרמפולינות מתחמי קפיצה בדרגות קושי שונות, המתאימות עבור ילדים, קופצים מתחילים, וקופצים מנוסים, כך שכל אחד יכול להשתלב בפעילות המתאימה לו. בנוסף לטרמפולינות, בכל סניף של אייג’אמפ תמצאו אטרקציות כגון קיר טיפוס, טרמפולינה מיוחדת המאפשרת לכם ללכת על הקיר, בריכת ספוגים לקטנטנים, מזנון חלבי, ואיזור מנוחה. כל המתקנים בפארק הטרמפולינות של אייג’אמפ בטיחותיים ותקניים, וסניפי אייג’אמפ פרוסים ברחבי הארץ ממטולה שבצפון ועד באר שבע בדרום.

 

שעשועי מים – יום כיף בבריכה

 

יום כיף בבריכה הוא חוויה מהנה המשלבת פעילות נמרצת ועליזה, שאחריה חייבים לסיים בארוחה מפנקת. האפשרות המתאימה ביותר היא דוכני אוכל שונים, מהם ייהנו העובדים באופן חופשי, בסגנון אכול על פי טעמך וכפי יכולתך. דוכנים מומלצים הם דוכן קפה וקינוחים, דוכן אוכל תאילנדי מוקפץ, דוכן פלאפל, דוכן שייקים וגלידה, טאבון פיצה ועוד על פי טעמכם וסגנונכם.

 

יום כיף בחדר בריחה

 

בכניסתכם לחדר בריחה, אתם עוברים לעולם דמיוני, בו אתם השחקנים הראשיים בסיפור העלילה. במרכז הסיפור עומדת בדרך כלל תעלומה שיש לפתור, או משימה שעליכם לבצע. חדרי הבריחה מעוצבים בקפידה, ובחלל החדר מפוזרים חפצים ורמזים, שיסיעו בידי הקבוצה לפתור את התעלומה ולהצליח במשימה, והכול תוך עמידה בזמן קצוב. על מנת לפתור את התעלומה, ולהצליח במשימה, חברי הצוות נדרשים לשתף פעולה, לחשוב מחוץ לקופסה, להשתמש בידע מתחומים שונים, ולהקשיב זה לזה, בכדי שיוכלו לגלות ולפענח את הרמזים, ולעמוד במשימות בזמן שהוקצב להם. ימי כיף לעובדים בחדרי בריחה הם חוויה מגבשת, בה כל אחד זוכה לתרום את חלקו, והקבוצה זוכה ליהנות מכישוריו של כל משתתף. ניתן ואף רצוי לשלב ביום הכיף כיבוד הולם, כך שגם הצד הקולינרי יבוא על סיפוקו.

 

הנאה, הפתעה, וייחודיות

 

אם לסכם את העניין במשפט אחד, ניתן לומר שעל מנת שיום כיף לעובדים יהיה מוצלח, עליו לשלב הנאה, הפתעה, והתאמה לקהל העובדים. פירושו של דבר שהפעילות צריכה להיות מהנה ויוצאת דופן, המשלבת בחובה אלמנטים חדשים ומפתיעים שטרם התנסיתם בהם, ושהחוויה בכללותה תתאים לכלל העובדים, כך שכל עובד ימצא את מקומו ויזכה ליהנות מהיום המיוחד שתכננתם עבורו.